מאז נוסדה בשנת 1995 הציבה לעצמה הינומה מוטורס  מטרה לשנות את דפוסי השירות  בענף  מכירת הרכב כאשר הדגש הינו בראש ובראשונה אמינות מעל לכל.

כמו כן  הינומה מוטורס שמה לה למטרה להוביל את ענף הרכב לחדשנות בכל הנוגע להליך רכישת הרכב.

בשנת 2001 הקימה הינומה מוטורס את אולם התצוגה המפואר שבו מוצגים רכבי יוקרה רכבי שטח ורכבי ספורט אקזוטיים.

במהלך שנות פעילותה צברה הינומה מוטורס ידע רב בתחום הרכב בכלל ובתחום רכבי יוקרה בפרט.

כיום הינומה מוטורס מציעה ללקוחותיה מספר רב של אפשרויות לרכישת רכב
1 באולם התצוגה של הינומה מוטורס מוצגים  מספר רב של רכבים  מפוארים ורכבי ספורט משומשים רובם משנות היצור האחרונות, כל אשר נותר לך הלקוח רק להגיע לאולם התצוגה להתרשם ולצאת עם רכב חדש תוך שעה. 
2 במהלך השנים האחרונות פיתחה הינומה מוטורס מוצר חדש: יבוא אישי לרכב ממש לפי דרישת הלקוח 

הינומה מוטורס יצרה שיתוף פעולה עם מספר סוכנויות רכב מהמובילות בעולם אשר חלקם בעלי מלאי קבוע של מעל 10000 כלי רכב חדשים ומשומשים (במצב כמעט חדש) משנות היצור 2009-2011, מצב זה מאפשר לך הלקוח לבחור ולרכוש רכב משומש או חדש מתוך מלאי עצום של רכבים בכל העולם.

הינומה מוטורס תאתר עבורך בחו"ל כל כלי רכב שתהיה מעוניין לרכוש  במחיר אטרקטיבי במיוחד והתחיבות על גבי תעודת אחריות כי הרכב במצב תקין.

 עם הגעת הרכב ארצה תקבל דו"ח בדיקת רכב ממכון מורשה משרד התחבורה המורה כי הרכב תקין.

האחריות כוללת החזר כספי מלא במידה והרכב שהגיע ארצה אינו כפי שהוגדר.

כמו כן הינומה מוטורס תבצע עבורך את כל תהליך היבוא לרבות הובלה ימית, בקשה לרישיון יבוא, הפניה לסוכן מכס לשם שחרור הרכב מרשות המסים, שינויי מבנה לפי דרישות משרד התחבורה, אבזור הרכב לפי בקשתך הלקוח, ולבסוף רישום הרכב לתנועה בישראל (מספר רישוי צהוב) .

לך הלקוח כל מה שנותר לעשות  רק להמתין כ 30 יום עד להגעת האוניה ארצה  ואנו נבצע את כל התהליך המסורבל והבירוקרטי עבורך .

אנו בהינומה מוטורס מודעים לצרכים שלך הלקוח  בעת רכישת רכב ואנו עומדים בקשר רציף עם מספר חברות מימון ובנקים אשר באמצעותם אנו מציעים לך מספר אפשרויות תשלום לבחירתך כמו כן קימת אפשרות לטריד אין לרכבך הישן במחיר הוגן.